REGISTRÁCIA do sezóny 2022

Pred vyplnením formulára si pozorne prečítajte NOVÉ PRAVIDLÁ  !!!
Trieda ženy - registrácia do sezóny prebieha podľa súťažnej triedy, kam spadá dané vozidlo.
Bližšie informácie nájdete v pravidlách sezóny 2022.

ZOZNAM REGISTROVANÝCH JAZDCOV  - autoSlalomShow Cup 2022

Štartovné číslo: Meno,Priezvisko: Automobil: Kategória: Súťažný Tím:
1 Zdeněk Gergel Citroen Saxo VTS S1 MATADORS Race team
2 Peter Surini Renault Twingo RS S1  
6 Viktor Magdolen Peugeot 206 S1 AMK-Baník Handlová
7 Lukáš Penčik Citroen Saxo VTS S1  
8 Stanislav Pecha Renault Twingo RS S1 Rally_arch s.r.o.
11        
12 Michal Manak Suzuki Swift S1 BONUSKO racing
21 Tomáš Schwarz Ford Fiesta XR2i A2 JSR
33 Lukáš Režňák Škoda Felicia S1  
35 Ján Gáll Fiat Punto  S1 JSR
44 Adam Brož  VW Polo S1 JSR
46 Tomáš Penčík  Citroen Saxo VTS S1  
63 Jaroslav Parajka  Citröen Saxo 8v S1  
64 Filip Slez Suzuki Swift S1  
69 Róbert Galovič jr. Renault Twingo RS S1 D-Racing
70 Bibiána Brožová Fiat Punto  S1,Ženy JSR
97 Martina Andríkovicsová Chevrolet Lacetti A1,Ženy JSR
100 Dušan Škulavík Mazda MX-5 A3  
101 Pavol Zajac Toyota GT 86 S2  
104 Peter Gaľ Toyota MR2 S2  
113 Frederik Takac Honda S2000 S2 Nakama Motorsport
171 Šimon Škorvánek  Seat ibiza S2  
181 Matus Ryzi Honda Civic Type R S2 Because Race Team
186 Róbert Galovič st. Toyota GT 86 S2 D-Racing
187        
189 Tibor Gloznek Seat Ibiza S2  
197 Martina Andríkovicsová Peugeot 306 S2 JSR
199 Michal Novak Mazda MX-5 NC S2  
200 Miroslav Višňa Ford Focus ST mk4 S3 ST banda
201 Daniel Pažický Audi TTRS S3 Scuderia kart racing team
202 Michal Izakovič Renault Megane RS Trophy S3  
203 Timotej Púčik BMW 330ci A4  
204 Ivan Petríček Toyota Yaris GR A4 MAPE GROUP
205 Roman Igaz Renault Megane RS S3 MB Cars Slovakia
206 Dominik Horvarh Škoda Octavia RS S3 Padol Ventil
207 Peter Potocký Škoda Fabia RS S3  
208 Jan Golier Seat Leon 1.8T S3 Padol Ventil
209 Martin Prokop Audi A4 B6 1.8T quattro S3  
210 Jozef Beňo Subaru Impreza WRX STI S3 Tekoldany garage team 
211 Andrej Paluška BMW M3 S3  
212 Daniel Medveď Audi A4 S3  
213 Martin Petríček BMW M2  S3 MIBA CAR
214 Jozef Faragula Porsche Boxter S3 Slovit
215 Daniel Lupač Ford Fiesta ST S3  
216        
222 Filip Melicher Hyundai i30N S3 Because Race Team
230 Peter Barčik BMW 330D S3  
231 Kevin Bartaloš Audi S3 S3  
233 Ľubka Lelkes Abarth 595 Competizione S3  
234 Marek Kostoláni Renault Megane RS S3  
242 Silvia Baranková Alfa Romeo MiTo S3,Ženy  
246 Zsolt Nagy Subaru Impreza WRX STI S3  
250 Alexander Rossi Honda Civic Type R S3  
260 Peter Hodoš Chevrolet Corvette S3  
269 Lubomir Boča Opel Astra J S3  
272 Patrik Púčik Renault Megane RS A4  
277 Patrik Pavkov Subaru Impreza WRX STI S3 Kakos Racing Team
280 Dominika Kováčová Opel OPC S3,Ženy  
287 Martin Lehocky Toyota Yaris GR  S3  
288 Filip Šipoš Ford Fiesta ST S3  
         
299 Miroslav Havetta Mercedes A45 AMG S3  
300 Richard Mokran Volkswagen Polo A1 LM Racing Team
301 Ladislav Beneš Nissan Micra 1.3 k11  A1 Ja
302 Thomas Wolfgang Daihatsu Charade  A1 MSC Pulkautal
303 Ľuboš Jenis Honda Civic A1 Kakos Racing Team
304 Mario Osvald Suzuki Swift A1  
305 Matúš Vančo Škoda 105 A1  
306 Martin Vancík Fiat 127 A1  
307 Igor Dudas  Alfa Romeo 145 E1 Auto eden racing
308 Igor Dudas ml. Alfa Romeo 145 E1 Auto eden racing
309 Michal Maňák Suzuki Swift A1 BONUSKO.SK
310 Peter Rigó Peugeot 106 A1  
311 Erik Radoš  Škoda 120L A1  
312 Adam Páleník Škoda 105 A1  
313 Juraj Balaž Honda Civic A1 Ša&Ba slalom team
314 Filip Baránek Honda Civic  A1 Kachle drift team
315 Tomas Sagat Honda Civic A1 SABA slalom team
321 Matej Vretenár Honda Civic A1  
327 Štefan Vancík Fiat 127 A1 INHU RALLY TEAM
329 Vierka Balážová Honda Civic A1,Ženy SKY racing team
333 Miroslav Homola  Honda Civic A1 Kakos Racing Team
337 Adam Páleník BŠ Honda Civic A1 SKY racing team
345 Tomas Sagat Honda Civic A1 Ša&Ba slalom team
353 Anton Morozov Honda Civic A1  
355 Tomáš Matula Honda Civic A1  
360 Adam Peško Škoda Felicia A1  
361 Juraj Gieci Trabant 601  1.1 N A1  
366 Pavol Hodulik Honda Civic 5g A1 bushido racing
369 Róbert Kovács Honda Civic A1 H+Garage
370 Peter Maksi Škoda 105L A1  
371 Peter Ganoczy  Honda Civic A1 Because Race Team
377 Oliver Krenčan Škoda Felícia A1 H+Garage
388 Adrián Kotrík Honda Civic A1  
399 Adam Brož  Honda Civic A1 JSR
401 Martin Pikus Honda Civic VTi A2  
402 David Lekeš  Citroen Saxo VTS A2 JLM Racing
403 Damián Jankech  Citroen Saxo VTS A2  
404 Peter Holubčík Citroen Saxo VTS A2 JLM Racing
405 Peter Vajda Suzuki Swift A2  
406 Tomáš Vajda Suzuki Swift A2  
413 Dariusz Nahrebecki Citroen Saxo VTS A2 DERECK-SLALOM-RACING-TEAM
414 Christian Weyermayr Citroen Saxo VTS E1 DERECK-SLALOM-RACING-TEAM
415 Christoph Weyermayr Citroen Saxo VTS E1 DERECK-SLALOM-RACING-TEAM
417        
424 Juraj Svitok Citroen C2 VTS E1 Svitok Racing
431 Maxmilián Kepeň Opel Corsa A GSI A2 RMK motorsport
433 Tomáš Hanakovič  Honda Civic 4g A2  
444 Andrej Rybnikár honda Civic 6g  A2  
446 Tomáš Vetor Honda Civic A2 Deli racing team
456 Zdenko Gergel Citroen Saxo VTS A2 MATADORS Race team
466 Pavol Hodulik honda Civic VTi A2 bushido racing
471        
472        
474 Benjamín Orolín Lada 2105 A2  
483 Richard Magdolen Citroen Saxo VTR A2 AMK-Baník Handlová
484 Richard Magdolen ml. Citroën Saxo VTR A2 AMK-Baník Handlová
500 Miroslav Rievaj Honda Integra TypeR  A3 H+garage
501 Martin Škopek Renault Clio A3  
502 Matus Pavlik Honda S2000 A3  
503 Roman Pálenik Seat Ibiza GT A3 DEMO Motorsport Team
505 Filip Krasňanský Toyota MR2 A3 Nakama motorsport
506 Jakub Škopek Toyota GT 86 A3  
507 Ivan Slamka Golf tdi A3 Level33
508        
509 Ján Hardoň Fiat Punto HGT A3  
510 Šimon Herák  Seat Ibiza 6k2 A3 Tekoldany garage team
511 Oľga Novotná Toyota Corolla TS A3,Ženy  
512 Albert Machara VW Golf Mk2 A3  
513 Adrián Túry Honda Civic Type R A3 TuTe Racing TEAM
514 Viktor Strieženec Mazda MX-5 A3 Nakama Motorsport
515 Maroš Mészáros Mazda MX-5 A3 Jlm
516 Dominik Beňo Seat Ibiza 6l A3 Tekoldany garage team 
517 Miroslav Paluška Subaru Impreza  A3  
518 Pavol Matlovic Honda S2000 A3  
519 Martin Kravcak Renault Clio Sport A3 JUTOMA Racing
520 Mario Bobošik Seat Ibiza A3 MB Cars Slovakia
521 Peter Kahun Seat Ibiza Cupra A3 AMK-Baník Handlová
522 Anna Kúdelová Seat Ibiza Cupra A3,Ženy  
523 Marián Ilenčík Toyota Corolla TS A3  
525 Maroš Balasko Peugeot 206cc A3  
526 Veronika Lorencová Alfa Romeo GT A3,Ženy Scuderia Rosso Corse
528 Dusan Skulavik Mazda MX-5 A3 www.auto-hifi.sk
530 Vladimír Lukáč Mazda MX-5 A3  
533 Juraj Maticsek Honda Integra TypeR  A3 LowBudgetMotorsport
535 Braňo Hudecek VW Golf A3  
541 Martin Kahák  BMW e36 318i A3 Kachle drift team 
542 Timotej Moško BMW e36 compact A3 Kachle drift team 
543 Branislav Marciňa  BMW e36 sedan  A3 Kachle drift team 
544 Natália Traníková BMW e36 A3,Ženy Kachle drift team 
550 Mário Matušák Seat Ibiza 6L A3  
553 Vladimír Lorenc Alfa Romeo GT A3 Scuderia Rosso Corse
555 Andrej Hronec Honda Civic VTi A3 H+Garage
565 Martin Komáromy VW Golf Mk2 TDI A3  
566 Vlado Okáli Renault Clio A3  
569 Mario Matusny VW Lupo TDI A3 PowerTDI BlackOut 
570 Peter Barčik Audi A3 A3  
571 Petr Toušek BMW 318is A3 Petrnelli Racing
572 Petr Toušek junior BMW 318is A3 Petrnelli Racing
574 Ivan Rudzan Seat Ibiza Cupra A3  
575 Marek Skaličan BMW e46 A3 PowerTDI.sk
590 Daniel Bátora Renault Clio  A3 MB Cars Slovakia
595 Patrik Ďuriš Seat Ibiza Sport TDI A3  
596 Dávid Nemček Honda S2000 A3 Stoketh Reisink
598 Michaela Rudzanová Seat Ibiza Cupra A3,Ženy  
599 Marián Rehák Toyota Celica E2 MR Hobby racing team
600 Peter Nemčič Honda Civic Type R A4 Because Race Team
601 Richard Slez Nissan 350 Z A4  
602 Christián Čánik Toyota Corolla A4 LowBudgetMotorsport
603 Tomas Kebis Renault Megane RS A4  
604        
605 Martin Princ Renault Megane III RS CUP A4  
606 Václav Bubla BMW e30 A4  
607 Tomáš Bystrický Suzuki Swift Sport A4  
608 Péter Simon BMW e46  E3  
609 Peter Dvorský Audi S3 A4  
611 Martin Dostál Renault Megane RS A4  
613 Hubert Nahrebecki Vauxhall Corsa SRI A4 DERECK-SLALOM-RACING-TEAM
614 Branislav Goga Honda S2000 A4 JAPGARAGE racing team
618 Peter Dvorský  Audi S3 A4  
619 Michal Žák Nissan 370 Z A4  
623 Roman Landl Nissan 370 Z A4  
626 Martin Sudek Honda Accord Type R A4 LowBudgetMotorsport
636 Tomáš Macejak VW Golf Gti A4  
641 Sabine Gogova Honda S2000 A4,Ženy Krotim PekloStroj
654 Lukáš Kučerka VW Chrobák 1303 A4  
655 Radoslav Turansky Seat Leon Cupra  A4  
656 Pavol Revaj Renault Megane RS A4  
  Ján Struhár Mazda MX-5 A4  
660 Erik Gardoš Hyundai i30N A4  
666 Frankie Kadlečík  BMW M4 A4 Kakos Racing Team
667 Martin Bátora Mitsubishi Lancer Evo 9 A4 MB Cars Slovakia
669 Mario Matusny VW Golf 4 4x4 A4 PowerTDI BlackOut 
676 Aurel Kaufmann Mazda MX-3 A4 Nakama motorsport
678 Ľuboš Čelín BMW 130xd A4 D-Racing
681 Magdaléna Manczal Renault Megane RS A4,Ženy  
682 Tomáš Krchnavý Subaru Impreza STI A4  
688 Tomáš Harnoš Ford Focus ST225 A4  
696 Lukas Opatovský Subaru Impreza STI A4 MATADORS Race team
698 Ladislav Manczal Honda Civic Type R A4  
699 Dariusz Nahrebecki  Vauxhall Corsa SRI E3 DERECK-SLALOM-RACING-TEAM 
700 Vlastimil Bútora Škoda 130 RH E1  
701 Filip Obora Škoda Fabia S1600 E1 D-Racing
702 Martin Kosorín  Suzuki Swift  E1 Autovraky  Keť
703 Patrik Troška Honda Civic E1  
704 Marcel Liedl Buggy Grande 1000F  E1 Soopracing Team Slovakia 
705 Matej Gejdoš Škoda 136 GL E1 LM Racing Team
708 Peter Herceg Škoda Felicia E1 Padol Ventil
709 Martin Filípek honda E1  
710 Rudolf Godolle Honda Civic E1 MR racing
711 Dávid Valko Škoda prototyp E1 Valko Racing team
716 Patrik Purš Honda CRX E1 Maxmotor
717 Tihamér Balogh  Race Car E3  
722 Matej Demeter Citroen Saxo VTS E1 DEMO Motorsport Team
729 Martin Hrivnák Honda CRX E1  
731 Maxmilián Kepeň Opel Corsa A GSI E1 RMK motorsport
733 Drahomír Osvald Mazda MX-5 Cup E1 13B.sk
737 Erik Vrana  Škoda 100  E1 ERDO Team SVK
752 Tomáš Hanakovič  Honda Civic E1  
753 Lukáš Sulo Opel Tigra E1 Sulo RT
757 Hedvig Tünde Bognár Suzuki Swift 1,3 GTI E1,Ženy  
760 Friedrich Dolezal Ford E1 MSC Pulkautal
761 Nikol Puršová Honda CRX E1,Ženy JAPracing/ MAXmotorsport 
766 Adrián Skarba  Honda Civic 4g  E1 SKY racing team
767 Thomas Wolfgang Daihatsu Charade E1 MSC Pulkautal
777 Kamil Surový Honda Civic VTi E1 H+Garage
787 Matúš Urík Peugeot 106 E1 JLM Racing 
788 Lukáš Matula  Honda Civic E1 JPRacing team 
789 Jaroslav Pienčík  Honda Civic E1 Rival car
799 Matej Dvorsky Škoda 105 E1 Stará, ale povláči...
800 Miroslav Tichy Nissan 100NX GTi E2 Proracing
801 Jakub Šípka Honda Civic Type R E2 AK Motoršport
802 Miroslav Scibravy BMW E2  
803 Milan Čajka Žiga VAZ Lada E2  
804        
805 Rastislav Kružlic Seat Ibiza E2 SKY racing team
808 Erik Bajánek Seat Ibiza E2  
809 Petr Pospíšek Honda Civic E2 Plaťák Racing
810 Juraj Debnar Renault Clio 2 E2 JUTOMA Racing
811 Martin Hlavna  Honda Civic 6g E2 HF Motorsport
813 Michal Červenka Peugeot 205 GTI E2 AZ sport Želechovice
815 Matúš Chmelo Nissan Micra E2 SKY racing team
818 Ján Skaličan Škoda Octavia 1.9TDI E2 PowerTDI.sk
821 Jakub Ďuriník Škoda Felicia E2  
824 Alojz Kajan Peugeot 206 GTI E2  
828 Katarína Krajčovičová  Peugeot 206 GTI E2,Ženy  
833 Julius Radič Peugeot 205 Mi 16 E2 Rival car
838 Renáta Kriváková Peugeot 306 E2,Ženy AKM Racing
856 Tonda Červenka Peugeot 205 GTI E2 AZ sport Želechovice
868 Walter Pranzl Peugeot 205 E2 MSC Pulkautal
871 Zlatica Radičova Peugeot 205 Mi 16 E2,Ženy Rival car
876 Pavol Bednár BMW e30 320iS E2  
878 Peter Rigó Toyota MR2 E2  
888 Stanislav Krivak Peugeot 306 E2 AKM Racing
889 Tomáš Lapoš Seat Ibiza  E2  
899 Andrej Gábriš Mazda MX-5 E2 AG Fabrications
900 Martin Rehák  Honda Civic Turbo E3 MR Hobby racing team 
901 Viktor Šimunek BMW 325i compact E3  
902        
906 Peter Šipoš Mitsubishi Lancer Evo VI E3  
909 Ladislav Pakši ADR3 MCE E3  
911 Matej Farkaš Audi 90 quattro  E3  
928 Robert Pástor Fiat 126 proto E3 RP-Racing team
929 Rado Nemcek Fiat 126 E3  
933 Andrzej Kotowski  Škoda Fabia 1.8 Turbo  E3 DERECK-SLALOM-RACING-TEAM
939 Tomas Kebis Renault Clio Maxi kit car E3 Kebo Motorsport
950 Alexander Rossi  Honda Civic Vtec E3  
969 Tihamér Balogh  Race Car E3  
977 Ondřej Dostál  Renault Megane RS E3 Bosut 
981 Patrik Krajčovič Kart KZ10  GoKart LM Racing Team
987 Michal Siráň Porsche Cayman E3  
988 Miriam Siráňová Porsche Cayman E3,Ženy  
990 Martin Vaško Rotax 125 GoKart ŠK Cyklo Tour Sereď
991 Kristián Jacko Birel RK 125 KZ2 GoKart KJ Motorsport
992 Ladislav Mokran Goldkart 125 GoKart LM Racing Team
993 Filip Krajčovič Kart KZ9 GoKart LM Racing Team
994 Daniel Pazicky ml. Sodi Rotax Junior 125 GoKart  
995 Patrik Šugra Electric GoKart GoKart Aku-servis racing team
999 Nina Piatriková Rotax 125 GoKart  

 

© 2016 Všetky práva vyhradené.

HUKOt motorsport