6.ročník autoSlalomShow Cup  - 2021

1.

Registrácia jazdcov do šampionátu 2021:

2.

TEAM Trophy - registrácia:

Zaregistrované tímy:  26

LM Racing Team Richard MOKRÁŇ Samuel JANKOVIČ Fero GREGORÍK  
H+Garage Róbert Kovács Andrej Hronec Miro Rievaj  
JLM Racing Peter Holubčík Matúš Urík Filip Kúš  
Kakos Racing Team Patrik Pavkov Luboš Jenis Miro Homola Nina Piatrikova
Autoškola Paluška Tím Andrej Paluška Miroslav Paluška Marián Potocký  
Matadors Rece Team Zdenko Gergeľ ml. Zdenko Gergeľ st. Kristína Hrušovská  
Nights Knights Racing Team Tomáš Hošek Aurel Kaufmann Adam Peško  
Prison Racing Team Filip Obora Róbert Galovič jr. Róbert Galovič st.  
Tekoldany-garage-team Dominik Beňo Palo Munka Jozef Beňo  
DERECK-SLALOM-RACING-TEAM Dariusz Nahrebecki Piotr Wojcik Michal Wagner  
DERECK-SLALOM-RACING-TEAM 2 Wojciech Jajkowicz Christian Weyermayr Christoph Weyermayr  
DERECK-SLALOM-RACING-TEAM 3 Eryk Krysowski Andrzej Kotowski Martin Peck  
RP Racing team Robert Pastor Peter Sliacky Lovasz Robert  
AMK-Baník Handlová Richard Magdolen      
LPDT_Racing Mário Macejka Tomáš Hanakovič Adam Morvay  
2Fi garage racing Jakub Ďurinik  Ján Hroš Erik Bajánek   
Because Race Team Filip Melicher Peter Ganoczy  Martin Magat  
MSC Pulkautal  Thomas Wolfgang  Alexander Rossi Walter Pranzl  
BT-POWER Racing Team  Tomáš Schiffer    Denis Balicki  
AZ Sport Želechovice Tonda Červenka Michal Červenka Jiří Juřík  
Rival Car Július Radič Zlatica Radičová Jaroslav Pienčik  
Autoklub Pezinok Pavol Jajcay Peter Prétyi    
Scuderia Rosso Vladimír Lorenz Dušan Hnáta Veronika Lorenzová  
ALL4RACE Ladislav Pakši Pavol Buky Buček Matej Farkaš Marián Rybár
medziplyn Racing Patrik Hinca Filip Krasňanský Martin Princ  
GaG - Racing Martin Gašparík Peter Gašparík Michal Majerík  

 

Prihlásený jazdci do šampionátu 2021´:    160

št.číslo Meno Auto Kat. Tím
  S1 - do 1600ccm      
         
         
  Dušan TUPÝ Ford Fiesta 1.6 TDCi S1 GX Tuning Performance
006 Viktor MAGDOLEN Peugeot 206 S1  
007 Lukáš PENČÍK Citroen Saxo VTS S1  
010 Jaroslav ŠUGRA Daihatsu Charade S1  
011 Patrik ŠUGRA Daihatsu Charade S1  
013 Šimon HAJDAMÁR Toyota Yaris S1  
023 Jaroslav PARAJKA Citroen Saxo VTS S1  
024 Tomáš HOŠEK Mazda MX-5 NB 1.6 S1 Nights Knights Racing Team
033 Lukáš REŽŇÁK Škoda Felicia 1.3  S1  
036 Ján HROŠ FIAT Bravo  S1 2fi garage racing
046 Tomáš PENČÍK Citroën Saxo VTS S1  
064 Filip SLEZ Škoda Fabia S1  
077 Lukáš JANOVIČEK Peugeot 206 S1  
089 Martin MAGÁT Honda CRX S1 Because Race Team
  S2 - do 2000ccm      
100 Ján GÁL Audi A3 8L S2  
101 Pavol ZAJAC Toyota GT86 S2  
102 Róbert GALOVIČ st. Toyota MR2 S2 Prison racing Team
  Pavol WOLF Honda S2000 S2  
107 Peter POTOCKÝ Honda Civic S2  
110 Dominika KOVÁČOVÁ Seat Leon 5F S2, Ž  
111 Miroslav PALUŠKA Honda Civic Type R S2  
113 Šimon HAJDAMÁR Toyota MRS S2  
121 Peter KAHUN Seat Ibiza Cupra S2  
123 Filip MELICHER Honda Civic Type R S2 Because Race Team
168 Maroš PUTALA Toyota GT86 S2  
         
177 Matúš PAVLÍK Honda s2000 S2  
178 Maroš PUTALA Honda s2000 S2  
187 Matúš PAVLÍK Toyota GT86 S2  
199 Lukáš KADLEC Mazda MX-5 S2 No one like us, we don´t care!
  S3 + nad 2000ccm      
200 Pavol HODULÍK Honda Civic Type R S3 Bushido racing team
202 Michal IZAKOVIČ Renault Megane IV RS Trophy S3 TT-CAR Senica
  Patrick MAYER Renault Megane RS Trophy S3 Mayer Motorsport
207 Fero GREGORÍK BMW 320 xdrive S3 LM Racing Team
210        
212 Daniel MEDVEĎ Audi A4 S3  
219 Andrej PALUŠKA Bmw m3 e46 S3  
222 Miroslav VIŠŇA Ford Focus ST mk4 S3 Rodinné kombi
         
240 Peter SÁMEL BMW F31 S3  
250 Michal PROCHÁZKA Opel Astra OPC S3 Opel Team Slovakia
252 Peter NEMEC Škoda Octavia RS S3  
255 Jozef BEŇO Subaru Impreza WRX Sti S3  
260 René KOVÁČ Opel Astra OPC S3  
277 Patrik PAVKOV Subaru Impreza WRX Sti S3 Kakos Racing Team
288 Zsolt NAGY Subaru WRX STI S3  
292 Renata KRIVÁKOVÁ Peugeot RCZ S3, Ž AKM Racing
297 Patrik KLAMÁR BMW 525d 3.0 S3  
298 Alexander ROSSI Honda Civic S3  
299 Feri KADLEČÍK BMW M4 S3  
  A1 - do 1400ccm      
300 Richard MOKRÁŇ VW Polo A1 LM Racing Team
301 Mário OSVALD Suzuki Swift A1  
  Ján DÚBRAVA Opel Corsa A1  
303 Ľuboš JENIS Honda Civic A1 Kakos Racing Team
  Vlastimil BÚTORA Škoda 120 A1  
305 Matúš VANČO Škoda 105L A1 Molsotechna Racing Team
306 Julie RUŽIČKOVÁ Honda Civic A1, Ž Because Race Team
  Mária RYBÁR Nissan mIcra A1 All4race
311 Erik RADOŠ Škoda 120L A1  
         
314 Ladislav BENEŠ Nissan Micra 1,3 K11 A1  
321 Matej VRETENÁR Honda Civic A1 Molsotechna Racing Team
323 Tomáš HANAKOVIČ Honda Civic A1 LPDT_racing
329 Vierka BALÁŽOVÁ Honda Civic A1, Ž SKY racing team
333 Miroslav HOMOLA Honda Civic A1 Kakos Racing Team
337 Adam PÁLENÍK Honda Civic A1 SKY racing team
  Samuel JANKOVIČ VW Polo A1 LM Racing Team
347 Rastislav RADOŠ Škoda Garde A1 Molsotechna Racing Team
350 Thomas WOLFGANG Daihatsu Charade A1 MSC Pulkautal
357        
360 Adam PEŠKO  Škoda Felícia A1  
369 Róbert KOVÁCS Honda Civic A1 H+Garage
371 Peter GANOCZY Honda Civic A1 Because Race Team
         
399 Peter MAKŠI Škoda 105L A1 Molsotechna
  A2 - do 1600ccm      
400 Zdeněk GERGEL st. Citroen Saxo VTS A2  
401 Jozef KUCSORA Honda Civic A2  
404 Peter HOLUBČÍK Citroen Saxo VTS A2 JLM Racing
407 David LEKEŠ Peugeot 106 GTi A2 JLM team
411 Milan MARGALA Citroen Saxo VTS A2  
412 Christian WEYERMAYR Peugeot 106 Rallye A2 DERECK-SLALOM-RACING-TEAM
413 Darius NAHREBECKI Citroen Saxo VTS A2 DERECK SLALOM RACING TEAM
414 Martin GAŠPARÍK Citroen Saxo VTS A2 Gag Racing
417 Juraj KÓSSI Honda Civic VTi A2 autoSlalomShow Cup
424 Juraj SVITOK Citroen C2 VTS A2 Autodielna Svitok
         
433 Christoph WEYERMAYR Peugeot 106 Rallye A2 DERECK SLALOM RACING TEAM
444 Andrej HRONEC Honda Civic VTi A2 H+Garage
452 Filip KÚŠ Honda Civic VTi A2 JLM racing 
455 Wojciech JAJKOWICZ Citroen Saxo VTS A2 DERECK-SLALOM-RACING-TEAM
456 Zdenko GERGEL ml. Citroen Saxo VTS A2  
466 Pavol HODULÍK (jacker2)  Honda Civic VTi A2 Bushido racing squad
467 Dušan MEŠINA Citroen Saxo  VTS A2 Odtahovka Mešina
         
477 Piotr WOJCIK Citroen Saxo VTS A2 Dereck Slalom Racing Team
483 Richard MAGDOLEN Citroën Saxo VTR A2 AMK- Baník Handlová
484 Adam MORVAY Citroen Saxo VTS A2 LPDT_Racing
488 Marek DYNIA Citroen Saxo VTS A2 DERECK-SLALOM-RACING-TEAM
498 Martin MIGDAL Citroen C2 VTS A2  
499 Michal NOVÁK Citroen Saxo VTS A2  
  A3 - do 2000ccm      
         
         
  Martin ŠKOPEK Renault Clio A3 Kaktus bike
  Vladimír LORENC Alfa Romeo GT A3 Scuderia Rosso
         
505 Martin BÁTORA Renault Clio RS200 A3 MB Cars Slovakia
508 Jakub ŠIPKA Honda Civic Type R A3 AK Motoršport
511 Michal KOZÁK VW Golf Mk2 A3 tekoldany-garage-team
512 Albert MACHARA VW Golf Mk2 A3  
515 Maroš MÉSZÁROŠ Mazda Mx5 A3  
516 Vlado OKÁLI Renault Clio RS A3  
523 Marián ILENČÍK Toyota Corolla 1,8 vvtl-i A3  
         
526 Dávid NEMČEK Honda Civic A3 ARC Bratislava
         
535 Mário MATUŠÁK Seat Ibiza 6L A3 Ma-Fi Garage
543 Miroslav VALACHY Renault Clio Sport A3  
552 Vladimír LORENC Alfa Romeo GT A3 Scuderia Rosso
555 Kristína HRUŠOVSKÁ Honda Civic A3, Ž  
560 Dusan HNATA Alfa Romeo GT A3 Scuderia Rosso
565 Dominik BEŇO Seat ibiza 6l A3 tekoldany-garage-team
566 Eryk KRYSOWSKI BMW 318i A3 DERECK SLALOM RACING TEAM
569 Mario MATUŠNÝ Vw golf 4 1.9TDI A3 PowerTDI BlackOut
570 Ján SKALIČAN Škoda Octavia 1.9TDi A3 PowerTDI Blackout
577 Michal WAGNER BMW 318i A3 DERECK SLALOM RACING TEAM
586 Jakub ŠKOPEK Toyota GT86 A3  
590 Daniel BATORA Renault Clio Sport A3  
594 Tomáš SCHIFFER Seat Ibiza  A3 BT-POWER Racing Team 
595 Filip KRASŇANSKÝ Toyota MR-S A3 medziplyn Racing
599 Marián REHÁK Toyota Celica A3 MR Hobby Racing Team
  A4 + nad 2000ccm      
  Peter SIMON BMW e46 A4  
  Marek DEBNÁR Audi A3 A4 Jutoma RACING
  Daniel KARAS VW Golf Gti CS A4  
  Martin PRINC Renault Mégane RS A4 medziplyn Racing
609 Peter NEMČIC Honda Civic Type R A4  
         
614 Branislav GOGA Honda S2000 A4  
617        
621 Peter GAŠPARÍK BMW e36 A4 Gag Racing
625 Peter KUKUČA Ford Focus ST225 A4  
         
633 Andrzej KOTOWSKI Škoda Fabia 1.8 Turbo A4 DERECK SLALOM RACING TEAM
636 Marek JANEGA Bmw e36 A4  
         
         
666 Mário MACEJKA BMW E36 Touring A4 LPDT_Racing
667 Aurel KAUFMANN Mazda MX-3 A4 Nights Knights Racing Team
669 Michaela DORČÍKOVÁ Toyota Yaris GR Stoketh Racing A4 ARC BRATISLAVA
         
678 Ľuboš ČELÍN BMW 120xd A4 D-Racing
         
688 Patrik HINCA Mini Cooper S A4 medziplyn racing
696 Róbert GALOVIČ jr. Honda Civic vti turbo A4 Prison racing Team
699 Kamil KROCZEWSKI Škoda Fabia Turbo A4 DERECK SLALOM RACING TEAM
  E1 - do 1600ccm      
700 Filip OBORA Škoda Fabia 1400 E1 Prison Racing Team
707 Kamil SUROVÝ Honda Civic VTi E1 H+Garage
  Martin VANCÍK Lada Samara E1  
711 Palo JAJCAY Mazda MX5 E1 Autoklub Pezinok
717 Peter PRÉTYI Škoda 100 E1 Autoklub Pezinok
727 Jakub ĎURINÍK Škoda Felicia  E1 2fi garage racing
         
733 Drahomír OSVALD Mazda MX-5 E1 13B.sk
737 Erik VRANA Škoda 100 E1 ERDO
742 Dominik BUDOŠ Škoda 120 LR  E1 Molsotechna racing team
761 Nikol PURŠOVÁ Honda CRX E1, Ž JAPracing
766 Adrián SKARBA Honda Civic E1 SKY racing team
         
768 Hedvig BOGNÁR Suzuki Swift 1,3 GTI E1, Ž  
769 Zdeno HUBKA Honda CRX E1  
770 Rudolf GODOLLE Honda Civic E1 MR racing
         
776 Tihamér BALOGH Suzuki Swift 1,3 GTI E1  
777 Mato DVORSKÝ Škoda 105 E1 stará ale povláči...
787 Matúš URÍK Peugeot 106 E1 JLM Racing 
789 Jaroslav PIENČÍK Honda Civic E1  
799 Martin FILÍPEK Honda E1  
  E2 - do 2000ccm      
800 Peter HREBÍČEK Peugeot 206 Gti E2 PH motorsport
  Andrej GÁBRIŠ Mazda MX5 E2  
  Juraj HOMER VW Golf 2 GTI E2  
  Patrick MAYER VW Golf Gti 16v E2 Mayer Motorsport
  Pavol BEDNÁR BMW 320is E2  
808 Jakub ŠIPKA Honda Civic Type R E2 AK Motoršport
813 Michal ČERVENKA Peugeot 205 GTI E2 AZ Sport Želechovice
815 Matúš CHMELO Nissan Micra E2 Sky Racing Team
817 Tonda ČERVENKA Peugeot 205 GTI E2 AZ Sport Želechovice
818 Dušan TÓTH Škoda Fábia 1.9TDi RS E2  
821 Veronika MICHALKOVA Corsa B 2,0 GSi E2, Ž  
822 Denis PINTÉR Nissan Micra E2 Sky Racing Team
         
840 Ronald JAMBRICH VW Golf mk2 TDi E2  
         
862 Július RADIČ Peugeot 205 Mi 16 E2 Rival car
871 Zlatica RADIČOVÁ Peugeot 205 Mi 16 E2 Rival car
888 Erik BAJÁNEK Seat ibiza GT  E2 2Fi garage racing 
890 Milan ČAJKA Žiguliak E2  
898 Lukáš KOTRČ Vw Golf  E2  
899 Juraj DEBNÁR Renault Clio E2 JUTOMA Racing
  E3 + nad 2000ccm      
         
905 Peter SLIACKY BMW 323ti E3 rp racing
         
911 Matej FARKAŠ Audi 90 quattro E3  
         
         
928 Robert PÁSTOR Fiat 126 proto E3 RP-Racing team
         
965 Róbert LOVÁSZ SUZUKI ZX12R E3 RP-Racing team
         
         
977 Nina PIATRIKOVA Rotax 125 E3 Kakos racing team
987 Lukáš KUČERKA VW Chrobák 1303 E3  
988 Martin PECK Vauxhall VXR E3 DERECK-SLALOM-RACING-TEAM
991 Kornel LOVÁSZ BMW M3 E3  
997 Filip FERANEC VW Golf 3 E3 RS Racing 
998 Alexander ROSSI Honda Civic Eg E3  
999 Pavol BUKY BUČEK Kart1000 E3  
  Ženy      
210 Dominika KOVÁČOVÁ Seat Leon 5F S3, Ž  
306 Julie RUŽIČKOVÁ Honda Civic A1, Ž Because Race Team
329 Vierka BALÁŽOVÁ Honda Civic A1, Ž SKY racing team
761 Nikol PURŠOVÁ Honda CRX E1, Ž JAPracing
768 Hedvig BOGNÁR Suzuki Swift 1,3 GTI E1, Ž  
821 Veronika MICHALKOVA Corsa B 2,0 GSi E2, Ž  
871 Zlatica RADIČOVÁ Peugeot 205 Mi 16 E2, Ž Rival car
977 Nina PIATRIKOVA Rotax 125 E3, Ž Kakos racing team

 

© 2016 Všetky práva vyhradené.

HUKOt motorsport