6.ročník autoSlalomShow Cup  - 2021

1.

Registrácia jazdcov do šampionátu 2021:

2.

TEAM Trophy - registrácia:

Zaregistrované tímy:  25

LM Racing Team Richard MOKRÁŇ Samuel JANKOVIČ Fero GREGORÍK  
H+Garage Róbert Kovács Andrej Hronec Miro Rievaj  
JLM Racing Peter Holubčík Matúš Urík Filip Kúš  
Kakos Racing Team Patrik Pavkov Luboš Jenis Miro Homola Nina Piatrikova
Matadors Rece Team Zdenko Gergeľ ml. Zdenko Gergeľ st. Kristína Hrušovská  
Nights Knights Racing Team Tomáš Hošek Aurel Kaufmann Adam Peško  
Prison Racing Team Filip Obora Róbert Galovič jr. Róbert Galovič st.  
Tekoldany-garage-team Dominik Beňo Palo Munka Jozef Beňo  
DERECK-SLALOM-RACING-TEAM Dariusz Nahrebecki Piotr Wojcik Michal Wagner  
DERECK-SLALOM-RACING-TEAM 2 Wojciech Jajkowicz Christian Weyermayr Christoph Weyermayr  
DERECK-SLALOM-RACING-TEAM 3 Eryk Krysowski Andrzej Kotowski Martin Peck  
RP Racing team Robert Pastor Peter Sliacky Lovasz Robert  
AMK-Baník Handlová Richard Magdolen Viktor Magdolen Lukáš Janoviček  
LPDT_Racing Mário Macejka Tomáš Hanakovič Adam Morvay  
2Fi garage racing Jakub Ďurinik  Ján Hroš Erik Bajánek   
Because Race Team Filip Melicher Peter Ganoczy  Martin Magat  
MSC Pulkautal  Thomas Wolfgang  Alexander Rossi Walter Pranzl  
BT-POWER Racing Team  Tomáš Schiffer    Denis Balicki  
AZ Sport Želechovice Tonda Červenka Michal Červenka Jiří Juřík  
Rival Car Július Radič Zlatica Radičová Jaroslav Pienčik  
Autoklub Pezinok Pavol Jajcay Peter Prétyi    
Scuderia Rosso Vladimír Lorenz Dušan Hnáta Milan Achberger  
ALL4RACE Ladislav Pakši Pavol Buky Buček Matej Farkaš Marián Rybár
medziplyn Racing Patrik Hinca Filip Krasňanský Martin Princ  
GaG - Racing Martin Gašparík Peter Gašparík Michal Majerík  

 

Prihlásený jazdci do šampionátu 2021´:    160

št.číslo Meno Auto Kat. Tím Info
  S1 - do 1600ccm        
  Dušan TUPÝ Ford Fiesta 1.6 TDCi S1 GX Tuning Performance SK
006 Viktor MAGDOLEN Peugeot 206 S1 AMK- Baník Handlová SK
007 Lukáš PENČÍK Citroen Saxo VTS S1   SK
011 Patrik ŠUGRA Daihatsu Charade S1   SK
013 Šimon HAJDAMÁR Toyota Yaris S1   SK
023 Jaroslav PARAJKA Citroen Saxo VTS S1   SK
024 Tomáš HOŠEK Mazda MX-5 NB 1.6 S1 Nights Knights Racing Team SK
033 Lukáš REŽŇÁK Škoda Felicia 1.3  S1   SK
036 Ján HROŠ FIAT Bravo  S1 2fi garage racing SK
046 Tomáš PENČÍK Citroën Saxo VTS S1   SK
064 Filip SLEZ Škoda Fabia S1   SK
077 Lukáš JANOVIČEK Peugeot 206 S1 AMK- Baník Handlová SK
089 Martin MAGÁT Honda CRX S1 Because Race Team SK
  S2 - do 2000ccm        
100 Ján GÁL Audi A3 8L S2   SK
101 Pavol ZAJAC Toyota GT86 S2   SK
102 Róbert GALOVIČ st. Toyota MR2 S2 Prison racing Team SK
  Pavol WOLF Honda S2000 S2   SK
107 Peter POTOCKÝ Honda Civic S2   SK
111 Miroslav PALUŠKA Honda Civic Type R S2   SK
113 Šimon HAJDAMÁR Toyota MRS S2   SK
121 Peter KAHUN Seat Ibiza Cupra S2   SK
123 Filip MELICHER Honda Civic Type R S2 Because Race Team SK
168 Maroš PUTALA Toyota GT86 S2   SK
177 Matúš PAVLÍK Honda s2000 S2   SK
178 Maroš PUTALA Honda s2000 S2   SK
187 Matúš PAVLÍK Toyota GT86 S2   SK
199 Lukáš KADLEC Mazda MX-5 S2 No one like us, we don´t care! SK
  S3 + nad 2000ccm        
200 Pavol HODULÍK Honda Civic Type R S3 Bushido racing team SK
202 Michal IZAKOVIČ Renault Megane IV RS Trophy S3 TT-CAR Senica SK
  Patrick MAYER Renault Megane RS Trophy S3 Mayer Motorsport AT
207 Fero GREGORÍK BMW 320 xdrive S3 LM Racing Team SK
210 Dominika KOVÁČOVÁ Seat Leon 5F S3, Ž   SK
212 Daniel MEDVEĎ Audi A4 S3   SK
219 Andrej PALUŠKA Bmw m3 e46 S3   SK
222 Miroslav VIŠŇA Ford Focus ST mk4 S3 Rodinné kombi SK
240 Peter SÁMEL BMW F31 S3   SK
250 Michal PROCHÁZKA Opel Astra OPC S3 Opel Team Slovakia SK
252 Peter NEMEC Škoda Octavia RS S3   SK
255 Jozef BEŇO Subaru Impreza WRX Sti S3   SK
260 René KOVÁČ Opel Astra OPC S3   SK
277 Patrik PAVKOV Subaru Impreza WRX Sti S3 Kakos Racing Team SK
288 Zsolt NAGY Subaru WRX STI S3   SK
292 Renata KRIVÁKOVÁ Peugeot RCZ S3, Ž AKM Racing SK
297 Patrik KLAMÁR BMW 525d 3.0 S3   SK
298 Alexander ROSSI Honda Civic S3   AT
299 Feri KADLEČÍK BMW M4 S3   SK
  A1 - do 1400ccm        
300 Richard MOKRÁŇ VW Polo A1 LM Racing Team SK
301 Mário OSVALD Suzuki Swift A1   SK
  Ján DÚBRAVA Opel Corsa A1   SK
303 Ľuboš JENIS Honda Civic A1 Kakos Racing Team SK
  Vlastimil BÚTORA Škoda 120 A1   SK
305 Matúš VANČO Škoda 105L A1 Molsotechna Racing Team SK
306 Julie RUŽIČKOVÁ Honda Civic A1, Ž Because Race Team CZ
  Mária RYBÁR Nissan mIcra A1 All4race SK
311 Erik RADOŠ Škoda 120L A1   SK
314 Ladislav BENEŠ Nissan Micra 1,3 K11 A1   SK
321 Matej VRETENÁR Honda Civic A1 Molsotechna Racing Team SK
323 Tomáš HANAKOVIČ Honda Civic A1 LPDT_racing SK
329 Vierka BALÁŽOVÁ Honda Civic A1, Ž SKY racing team SK
333 Miroslav HOMOLA Honda Civic A1 Kakos Racing Team SK
337 Adam PÁLENÍK Honda Civic A1 SKY racing team SK
  Samuel JANKOVIČ VW Polo A1 LM Racing Team SK
347 Rastislav RADOŠ Škoda Garde A1 Molsotechna Racing Team SK
350 Thomas WOLFGANG Daihatsu Charade A1 MSC Pulkautal SK
360 Adam PEŠKO  Škoda Felícia A1   SK
369 Róbert KOVÁCS Honda Civic A1 H+Garage SK
371 Peter GANOCZY Honda Civic A1 Because Race Team SK
399 Peter MAKŠI Škoda 105L A1 Molsotechna SK
  A2 - do 1600ccm        
400 Zdeněk GERGEL st. Citroen Saxo VTS A2   SK
401 Jozef KUCSORA Honda Civic A2   SK
404 Peter HOLUBČÍK Citroen Saxo VTS A2 JLM Racing SK
407 David LEKEŠ Peugeot 106 GTi A2 JLM team SK
411 Milan MARGALA Citroen Saxo VTS A2   SK
412 Christian WEYERMAYR Peugeot 106 Rallye A2 DERECK-SLALOM-RACING-TEAM AT
413 Darius NAHREBECKI Citroen Saxo VTS A2 DERECK SLALOM RACING TEAM PL
417 Juraj KÓSSI Honda Civic VTi A2 autoSlalomShow Cup SK
424 Juraj SVITOK Citroen C2 VTS A2 Autodielna Svitok SK
433 Christoph WEYERMAYR Peugeot 106 Rallye A2 DERECK SLALOM RACING TEAM AT
444 Andrej HRONEC Honda Civic VTi A2 H+Garage SK
452 Filip KÚŠ Honda Civic VTi A2 JLM racing  SK
455 Wojciech JAJKOWICZ Citroen Saxo VTS A2 DERECK-SLALOM-RACING-TEAM PL
456 Zdenko GERGEL ml. Citroen Saxo VTS A2   SK
466 Pavol HODULÍK (jacker2)  Honda Civic VTi A2 Bushido racing squad SK
467 Dušan MEŠINA Citroen Saxo  VTS A2 Odtahovka Mešina SK
477 Piotr WOJCIK Citroen Saxo VTS A2 Dereck Slalom Racing Team SK
483 Richard MAGDOLEN Citroën Saxo VTR A2 AMK- Baník Handlová SK
484 Adam MORVAY Citroen Saxo VTS A2 LPDT_Racing SK
488 Marek DYNIA Citroen Saxo VTS A2 DERECK-SLALOM-RACING-TEAM PL
499 Michal NOVÁK Citroen Saxo VTS A2   SK
  A3 - do 2000ccm        
  Martin ŠKOPEK Renault Clio A3 Kaktus bike SK
  Vladimír LORENC Alfa Romeo GT A3 Scuderia Rosso SK
505 Martin BÁTORA Renault Clio RS200 A3 MB Cars Slovakia SK
508 Jakub ŠIPKA Honda Civic Type R A3 AK Motoršport SK
511 Michal KOZÁK VW Golf Mk2 A3 tekoldany-garage-team SK
512 Albert MACHARA VW Golf Mk2 A3   SK
515 Maroš MÉSZÁROŠ Mazda Mx5 A3   SK
516 Vlado OKÁLI Renault Clio RS A3   SK
523 Marián ILENČÍK Toyota Corolla 1,8 vvtl-i A3   SK
535 Mário MATUŠÁK Seat Ibiza 6L A3 Ma-Fi Garage SK
543 Miroslav VALACHY Renault Clio Sport A3   SK
552 Vladimír LORENC Alfa Romeo GT A3 Scuderia Rosso SK
555 Kristína HRUŠOVSKÁ Honda Civic A3, Ž   SK
560 Dusan HNATA Alfa Romeo GT A3 Scuderia Rosso SK
565 Dominik BEŇO Seat ibiza 6l A3 tekoldany-garage-team SK
566 Eryk KRYSOWSKI BMW 318i A3 DERECK SLALOM RACING TEAM PL
569 Mario MATUŠNÝ Vw golf 4 1.9TDI A3 PowerTDI BlackOut SK
570 Ján SKALIČAN Škoda Octavia 1.9TDi A3 PowerTDI Blackout SK
577 Michal WAGNER BMW 318i A3 DERECK SLALOM RACING TEAM PL
586 Jakub ŠKOPEK Toyota GT86 A3   SK
594 Tomáš SCHIFFER Seat Ibiza  A3 BT-POWER Racing Team  SK
595 Filip KRASŇANSKÝ Toyota MR-S A3 medziplyn Racing SK
599 Marián REHÁK Toyota Celica A3 MR Hobby Racing Team SK
  A4 + nad 2000ccm        
  Peter SIMON BMW e46 A4   SK
  Marek DEBNÁR Audi A3 A4 Jutoma RACING SK
  Martin PRINC Renault Mégane RS A4 medziplyn Racing SK
609 Peter NEMČIC Honda Civic Type R A4   SK
614 Branislav GOGA Honda S2000 A4   SK
617          
625 Peter KUKUČA Ford Focus ST225 A4   SK
633 Andrzej KOTOWSKI Škoda Fabia 1.8 Turbo A4 DERECK SLALOM RACING TEAM PL
666 Mário MACEJKA BMW E36 Touring A4 LPDT_Racing SK
667 Aurel KAUFMANN Mazda MX-3 A4 Nights Knights Racing Team SK
669 Michaela DORČÍKOVÁ Toyota Yaris GR Stoketh Racing A4 ARC BRATISLAVA SK
678 Ľuboš ČELÍN BMW 120xd A4 D-Racing SK
688 Patrik HINCA Mini Cooper S A4 medziplyn racing SK
696 Róbert GALOVIČ jr. Honda Civic vti turbo A4 Prison racing Team SK
699 Kamil KROCZEWSKI Škoda Fabia Turbo A4 DERECK SLALOM RACING TEAM PL
  E1 - do 1600ccm        
700 Filip OBORA Škoda Fabia 1400 E1 Prison Racing Team SK
707 Kamil SUROVÝ Honda Civic VTi E1 H+Garage SK
  Martin VANCÍK Lada Samara E1   SK
711 Palo JAJCAY Mazda MX5 E1 Autoklub Pezinok SK
717 Peter PRÉTYI Škoda 100 E1 Autoklub Pezinok SK
727 Jakub ĎURINÍK Škoda Felicia  E1 2fi garage racing SK
733 Drahomír OSVALD Mazda MX-5 E1 13B.sk SK
737 Erik VRANA Škoda 100 E1 ERDO SK
742 Dominik BUDOŠ Škoda 120 LR  E1 Molsotechna racing team SK
761 Nikol PURŠOVÁ Honda CRX E1, Ž JAPracing SK
766 Adrián SKARBA Honda Civic E1 SKY racing team SK
768 Hedvig BOGNÁR Suzuki Swift 1,3 GTI E1, Ž   HU
769 Zdeno HUBKA Honda CRX E1   SK
770 Rudolf GODOLLE Honda Civic E1 MR racing SK
776 Tihamér BALOGH Suzuki Swift 1,3 GTI E1   HU
777 Mato DVORSKÝ Škoda 105 E1 stará ale povláči... SK
787 Matúš URÍK Peugeot 106 E1 JLM Racing  SK
789 Jaroslav PIENČÍK Honda Civic E1   SK
  E2 - do 2000ccm        
800 Peter HREBÍČEK Peugeot 206 Gti E2 PH motorsport SK
  Andrej GÁBRIŠ Mazda MX5 E2   SK
  Juraj HOMER VW Golf 2 GTI E2   SK
  Patrick MAYER VW Golf 16v E2 Mayer Motorsport AT
808 Jakub ŠIPKA Honda Civic Type R E2 AK Motoršport SK
813 Michal ČERVENKA Peugeot 205 GTI E2 AZ Sport Želechovice CZ
815 Matúš CHMELO Nissan Micra E2 Sky Racing Team SK
817 Tonda ČERVENKA Peugeot 205 GTI E2 AZ Sport Želechovice CZ
818 Dušan TÓTH Škoda Fábia 1.9TDi RS E2   SK
821 Veronika MICHALKOVA Corsa B 2,0 GSi E2, Ž   SK
822 Denis PINTÉR Nissan Micra E2 Sky Racing Team SK
840 Ronald JAMBRICH VW Golf mk2 TDi E2   SK
862 Július RADIČ Peugeot 205 Mi 16 E2 Rival car SK
871 Zlatica RADIČOVÁ Peugeot 205 Mi 16 E2 Rival car SK
888 Erik BAJÁNEK Seat ibiza GT  E2 2Fi garage racing  SK
890 Milan ČAJKA Žiguliak E2   SK
898 Lukáš KOTRČ Vw Golf  E2   SK
899 Juraj DEBNÁR Renault Clio E2 JUTOMA Racing SK
  E3 + nad 2000ccm        
905 Peter SLIACKY BMW 323ti E3 rp racing SK
911 Matej FARKAŠ Audi 90 quattro E3   SK
965 Róbert LOVÁSZ SUZUKI ZX12R E3 RP-Racing team HU
977 Nina PIATRIKOVA Rotax 125 E3 Kakos racing team SK
987 Lukáš KUČERKA VW Chrobák 1303 E3   SK
988 Martin PECK Vauxhall VXR E3 DERECK-SLALOM-RACING-TEAM AT
991 Kornel LOVÁSZ BMW M3 E3   HU
997 Filip FERANEC VW Golf 3 E3 RS Racing  SK
998 Alexander ROSSI Honda Civic Eg E3   AT
999 Pavol BUKY BUČEK Kart1000 E3   SK
  Ženy        
210 Dominika KOVÁČOVÁ Seat Leon 5F S3, Ž   SK
306 Julie RUŽIČKOVÁ Honda Civic A1, Ž Because Race Team CZ
329 Vierka BALÁŽOVÁ Honda Civic A1, Ž SKY racing team SK
761 Nikol PURŠOVÁ Honda CRX E1, Ž JAPracing SK
768 Hedvig BOGNÁR Suzuki Swift 1,3 GTI E1, Ž   HU
821 Veronika MICHALKOVA Corsa B 2,0 GSi E2, Ž   SK
871 Zlatica RADIČOVÁ Peugeot 205 Mi 16 E2, Ž Rival car SK
977 Nina PIATRIKOVA Rotax 125 E3, Ž Kakos racing team SK

 

© 2016 Všetky práva vyhradené.

HUKOt motorsport